Poslední úpravy - Vyhledat:

wiki.esports.cz


Zpravodajství


Hokej


Fotbal


Tenis


Onlajny


Klubové weby


Ostatní - Archiv


O wiki

edit SideBar

GifyATweety

Gify a Tweety se vkládají u tenisových zápasů (Davis Cup, Fed Cup, Turnaj mistryň, Turnaj mistrů, OH)

Potřebné programy

GIFY - oCam (nahrávač videí) - otevřete si program, a poté nastavíte velikost dle streamového okna. Prosím bez log a scoreboardu, když chcete začít nahrávat zmáčknete F2, obdélník zčervená a tzn. že nahrává, jakmile opět zmáčknete F2 obdélník zezelená a video je nahráno a uloženo ve složce oCam (to se dá přenastavit v nastavení SAVE). Otevřete si FREE video GIF converter a tam video vložíte, Browse video, upravíte šířku na max. 390px, necháte zachované strany, a dáte next, poté excellent quality, případně můžete vpravo si pohrát lehce se snímkami, když se vám tam něco nehodí, dají se odmazat a když je to OK, dáte Make GIF. Otevřete si stránku - https://gfycat.com a tam video nahrajete, jakmile se nahraje, tak vám vyskočí adresa, kterou zkopírujete, vložíte do onlajnu, typ Multimedia a pošlete, pokud to chcete provázat s nějakým příspěvkem, tak u daného příspěvku kliknete na +MM a tam vložíte. Gify se dělají z hezkých a dlouhých výměn, ale i důležitých nebo zajímavých momentů.

TWEETY - je to něco, co má onlajn obohatit, co fanoušci, čtenáři atd... neví.. Kde je sebrat? na https://twitter.com, otevřete si ofiko stránku klubu a vložíte nějaký příspěvek (tweet), vkládá se to tak, že u daného příspěvku, který chcete kliknete na šipku, kterou naleznete v pravém rohu, dáte vložit tweet, a pak vložíte do onlajnu ve formě, buď multimedia (pokud je to s fotkou), nebo ve formě social (pokud je to bez fotky).

Twitter používat s mírou, není určený přesný počet tweetů, které se v onlajnu musí objevit. Nevkládat tweety jen kvůli tomu, že „zkrátka musíte“.

Každý by si měl před vložením tweetu zodpovědět jasnou otázku:
– Je ta věc něco, co čtenáři onlajnů rozšíří jeho zážitek?

Pod což pak spadají podotázky:
– Přidá to nějakou novou informaci, kterou nemáme?
– Nějak ho pobaví nebo zaujme?
– Není to zbytečné?

Povinností je mít všechny důležité informace v klasickém onlajnu (odběratelé tweety neodebírají a mohli by o nějakou důležitou část onlajnu přijít).

Pokud je tweet v angličtině či jiném jazyce (zpravidla tomu tak je), je potřeba před kód s tweetem napsat krátký popisek, co tím daný člověk chtěl říct.

Pokud máte ohledně služeb jakýkoliv dotaz nebo připomínku, kontaktujte Jiřího Cíchu (jiri.cicha@onaljny.com)

Upravit - Historie - Tisk - Poslední úpravy - Vyhledat
Poslední úprava stránky: 05.11.2018, 16:05