Poslední úpravy - Vyhledat:

wiki.esports.cz


Zpravodajství


Hokej


Fotbal


Tenis


Onlajny


Klubové weby


Ostatní - Archiv


O wiki

edit SideBar

PlánovačOnlajnů

Plánovač onlajnů

Vzhledem k tomu, že se neustále výrazně zvyšoval počet zápasů na onlajnech, zprovoznili jsme v roce 2011 internetový plánovač onlajnů. Na této stránce se pravidelně vždy každé pondělí ve 20:00 objevuje velký seznam zápasů, které se v následujícím týdnu dělají podle TV nebo internetových videopřenosů.

Každý uživatel systému admin.esports.cz, který má navíc autorizovaný přístup do adminu onlajnů (je důležité, do jakého sportu má v adminu přístup) se může v plánovači libovolně psát na zápasy, ze kterých chce psát onlajny. U každého onlajnu je navíc zároveň napsaná výše odměny (cena je uváděná hrubá, pro čistou částku je potřeba odečíst 15% daň).

Zapisování na zápasy v Plánovači je závazné. Pouze deset minut po zapsání se může onlajnista ze zápasu beztrestně odepsat. Pozdější odepsání je možné již pouze denní službou (sluzba.esports.cz) nebo manažery onlajnů a za každé odepsání se onlajnistovi z odměn odečítá pokuta 20 Kč. Proto si prosím vždy pečlivě rozmyslete, na jaký zápas se zapíšete!

Před psaním onlajnu důrazně doporučujeme zjistit si informace o dané soutěži, o soupeřích a také hlavně o dostupnosti videopřenosu. Pokud není k dispozici videopřenos, není to důvod k nenapsání online reportáže! Pokud má onlajnista problémy sehnat obraz ze zápasu, musí zajistit onlajn alespoň přepisováním z jiného textového zdroje!

Upravit - Historie - Tisk - Poslední úpravy - Vyhledat
Poslední úprava stránky: 10.04.2017, 09:00