Poslední úpravy - Vyhledat:

wiki.esports.cz


Zpravodajství


Hokej


Fotbal


Tenis


Onlajny


Klubové weby


Ostatní - Archiv


O wiki

edit SideBar

Onlajny-Fantasy

Onlajny pro Fantasy ligu - Liga mistrů, Evropská liga a Premier League

Od sezony 2013/14 data z online reportáží z Premier League, Ligy mistrů a Evropské ligy využívá sport.cz k tvorbě dat do soutěže Fantasy. My jsme dodavatelé dat pro tuto soutěž. Data se čerpají právě z našich onlajnů a je tedy absolutně a bezpodmínečně nutné, aby v onlajnech nebyly žádné chyby v sestavách a ve statistikách.

Důležité je umět do onlajnu vkládat databázově sestavy a zároveň si v průběhu hry hlídat statistiky, které se následně využívají k výpočtu dat do Fantasy ligy.

Návod na databázové vkládání sestav do onlajnu: http://esports.cz/onlajny/vkladani_sestav_zahranici.html

Zápasové statistiky, které jsou potřeba hlídat: http://esports.cz/onlajny/statistiky_fantasy_liga.htmlDalší doplňující informace a zkušenosti


Liga mistrů, Evropská liga a Premier League mají své oficiální weby, na kterých může jakýkoliv soutěžící Fantasy ligy hledat odpovědi na to, jak byl v tom kterém kole úspěšný. Věřte nebo ne, ale lidi ty zápasové statistiky sledují a jakmile zjistí, že jsou ve Fantasy lize (data dodáváme my) jiné statistiky než na uefa.com, příp. na rom oficiálním webu PL, tak okamžitě píší do sport.cz a reklamují výsledky.

Proto je absolutně a nezbytně nutné, abyste při psaní onlajnů z LM a EL sledovali web uefa.com. Nemusíte ho mít zapnutý permanentně celý zápas, ale po jeho skončení byste měli kontrolovat, zda máte v onlajnu veškeré náležitosti, které po vás chceme.

Onlajnisté často zapomínají:
- označit kapitány
- při střídání kapitánů označit nového kapitána
- správně podle uefa.com označovat asistenty u gólů (objevují se přímo v Match Centre v textovém onlajnu)
- mít po skončení zápasů správně zákroky brankařů(!)Další informace k zákrokům brankařů


Zákroky brankařů v našich onlajnech musí po skončení zápasu přesně odpovídat zákrokům brankařů na uefa.com.
JEDINÉ SPRÁVNÉ A SPRÁVNÉ MÍSTO, ODKUD MŮŽEME ZÁKROKY BRANKAŘŮ NA UEFA.COM HLEDAT, JE V MATCH CENTRE HRÁČSKÁ KARTA BRANKÁŘE.
VIZ http://www.esports.cz/onlajny/kozacik_zakroky.png

Upravit - Historie - Tisk - Poslední úpravy - Vyhledat
Poslední úprava stránky: 03.10.2013, 16:47