Poslední úpravy - Vyhledat:

wiki.esports.cz


Zpravodajství


Hokej


Fotbal


Tenis


Onlajny


Klubové weby


Ostatní - Archiv


O wiki

edit SideBar

PřípravnéZápasy

Info k zakládání nové sezóny na webu

  • nová sezóna zápasů pro léto 2009 nechť má prosím kód 2009prip a žádný jiný. Název si zvolte sami dle zvyků na vašem webu, obvkyle je to Přípravné zápasy 2009 nebo Přípravné zápasy na sezónu 2009/10 nebo tak nějak. Sezóna se tedy nebude jmenovat Tipsport cup ani nijak jinak.
  • přípravné zápasy mládeže jsou odvozeny od zkratky kategorie, např. 2009DORprip (kategorie velkými, prip malými)
  • pohárové a přátelské zápasy se zadávají do téže sezóny, ligové zápasy se zadávají do samostatné sezóny
  • při zadávání zápasů můžete využít zjednodušené zadávání datumu, jak je popsáno na stránce s přidáním zápasu (nemusíte vyplňovat rok a místo tečky je možné zapsat čárku, systém to převede). Funguje to tak, že zápasům od července do prosince to přiřadí aktuální rok a zápasům od ledna dál příští rok. Jen prosím při zadání prvního zápasu zkontrolujte, že to skutečně vyplnilo správný rok, nejsem si jistý, jestli je tento nový skript na všech našich webech.
  • pokud váš tým hraje Tipsport Cup (týká se extraligových a některých prvoligových), pak ty zápasy přidejte, ikdyž ještě neznáte další přípravné zápasy. Je nutné i přípravným zápasům vyplňovat číslo kola, byť se to nikde nezobrazuje, pište tam buď čísla (1 2 3 atd) nebo nuly, to je fuk. V přípravných zápasech se vyplňuje "označení", zažité jsou zkratky TsC pro pohár a přát. (nikoliv příp.!!!) pro přátelské zápasy. Když tam bude nějaký turnaj třeba v zahraničí, tak tam napíšete označení třeba turnaj
  • když zakládáte nové zápasy, dejte si prosím pozor na správné zkratky, hlavně u týmů, se kterými váš tým nehraje moc často nebo zatím vůbec. Pokud přidáte zápas se zkratkou, která neexistujete, budete systémem vyzváni, abyste tým hned přidali a nebo zkratku opravili. Pokud přidáte zápas se špatnou zkratkou, bude se celý rozpis od takového zápasu zobrazovat špatně (chybějící tým vypadne a soupeři se posunou - je to dáno tím, jak je rozpis na webu naprogramovaný, uznáváme, že to není zrovna šťastné, protože chyba ve zkratce se na první pohled nijak výrazně neprojeví).
  • nová sezóna pro ligu chlapů bude mít kód odpovídající roku, kdy ta sezóna končí, tedy sezóna 2009/10 bude mít 2010. Prosím i weby, které doposud používali 2009muz nebo podobné, aby od toho upustili.
  • nové sezóny pro mládež mají také standardní kódy 2010JUN, 2010DOR, 2010Z9, 2010Z8 atd. Jelikož bude dorst rozdělen na mladší a starší, budou tomu muset odpovídat i zkratky. Budou se používat 2010MDO a 2010SDO. Pokud už máte někde jiné označení, dejte mi prosím vědět, abychm to pokud možno nějakým způsobem sjednotili.
Upravit - Historie - Tisk - Poslední úpravy - Vyhledat
Poslední úprava stránky: 20.07.2009, 10:31