Poslední úpravy - Vyhledat:

wiki.esports.cz


Zpravodajství


Hokej


Fotbal


Tenis


Onlajny


Klubové weby


Ostatní - Archiv


O wiki

edit SideBar

Odměny

TERMÍN POSÍLÁNÍ
Odměny se snažíme posílat koncem následujícího měsíce, tzn. například za srpen na konci září. Hlavním důvodem je fakt, že jen přerozdělujeme peníze, které za uplynulý měsíc nafakturujeme klubům, odběratelům onlajnů a dalším subjektům. Fakturujeme na přelomu měsíce, splatnost bývá 15. den, to ale kluby moc nedodržují, většinou peníze chodí do konce měsíce (některé kluby platí s několikaměsíčním zpožděním nebo vůbec). Obvykle nám tak na účet natékají peníze určené k rozdělení redaktorům až koncem měsíce.

ONLAJNY
Peníze onlajnistům se posílají zároveň s penězi pro redaktory klubových webů. Opět tedy také platí, že se peníze snažíme ze daný měsíc na konci následujícího měsíce.

REDAKČNÍ ROZPOČET (Klubové weby)
Kluby nám platí každý měsíc stejnou částku, bez ohledu na množství odvedené práce. Proto i my rozdělujeme do každé redakce každý měsíc stejnou částku. Protože ale množství odvedené práce je vždy jiné, vychází tak na jednotku práce (článek, onlajn apod.) vždy různá částka. Redakční rozpočet není tajný, ale automaticky ho nesdělujeme (museli bychom to psát každému ručně). Pohybuje se zhruba mezi 2000 a 9000, v závislosti na naší smlouvě s klubem.

HLAŠTE NEPODEPSANOU PRÁCI
Sami jsme schopni udělat si přehled článků, reportáží ke kterým jsou anotace, a onlajnů. Veškerou další práci, která stojí za ohodnocení (focení, statistiky, offline rozhovory nepřidané jako články atd.) prosím sami iniciativně hlašte vždy na přelomu měsíce (nejpozději do půlky následujícího) na odmeny@esports.cz, s nějakou kvantifikací. U focení stačí počet akcí, u statistik jaké kategorie děláte, u ostatních věcí počet jednotek, hodin apod. Když nám něco nebude jasné, zeptáme se.

INFORMAČNÍ MEJL
Spolu s odměnou posílám i infomejl s částkou, která vám přijde. Není v našich silách každému rozepisovat, za co to máte, protože výpočty probíhají ve složité XLS tabulce. Pokud vám částka nebude jasná, samozřejmě se ozvěte, způsob konkrétního výpočtu vám sdělím.

DANĚ
Odměny posíláme už čisté, zdaněné srážkovou daní, kterou odvádíme hromadně finančnímu úřadu. Příjmy tak nemusíte uvádět ve svém daňovém přiznání, pokud si nějaké děláte.

ČÁSTKY POD 300 Kč
Pokud začne nový měsíc a vy jste nedostali mejl o odměně ani penězích, pak to bude pravděpodobně proto, že jste vydělali méně, než 300 Kč čistého. Menší částky z důvodu efektivity standardně nevyplácíme, ale automaticky převádíme do dalšího měsíce. Pokud si přejete poslat nebo posílat i menší částky, jděte do editace svého účtu v admin.esports.cz a tam si můžete minimální částku k posílání snížit na 100 Kč.

MÁTE DOTAZY ČI PŘIPOMÍNKY?
Odměny počítá Radek Vokál, schvaluje David Schlegel, Michal Berg a onlajny Aleš Strouha. Poté posílá Radek. Jakékoliv otázky související s odměnami (hlavně otázky typu PROČ, KDY, JAK) posílejte prosím buďto na odmeny@esports.cz (dojde Radkovi a Davidovi), nebo rovnou Radkovi (radek.vokal@esports.cz), a to prosím nejlépe mejlem. Nemá význam ptát se na odměny Davida, protože David se pak stejně musí zeptat Radka.

Upravit - Historie - Tisk - Poslední úpravy - Vyhledat
Poslední úprava stránky: 11.10.2013, 09:57